SUKCES SARY BOJARSKIEJ

Z POCZĄTKIEM NOWEGO ROKU CHWALIMY SIĘ SUKCESAMI NASZYCH UCZNIÓW ?
Sara Bojarska — uczennica klasy humanistycznej II C — zwyciężyła w konkursie "Komu zawdzięczamy Niepodległość?". Konkurs był organizowany przez Międzyregionalną Sekcje Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej. Praca Sary była rozprawką na temat tych bohaterach związanych z Niepodległością, o których zapominamy. Sara chciała w swej pracy udowodnić, że proces odzyskiwania niepodległości zawdzięczamy nie tylko Piłsudskiemu i Dmowskiemu, ale także innym ważnym postaciom jak i wszystkim rodakom. W konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 14 grudnia w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi. Opiekunem merytorycznym Sary była pani prof. Marzanna Lempart. Gratulujemy!
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO