SUKCES SARY BOJARSKIEJ

Z POCZĄTKIEM NOWEGO ROKU CHWALIMY SIĘ SUKCESAMI NASZYCH UCZNIÓW 🙂
Sara Bojarska — uczennica klasy humanistycznej II C — zwyciężyła w konkursie "Komu zawdzięczamy Niepodległość?". Konkurs był organizowany przez Międzyregionalną Sekcje Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej. Praca Sary była rozprawką na temat tych bohaterach związanych z Niepodległością, o których zapominamy. Sara chciała w swej pracy udowodnić, że proces odzyskiwania niepodległości zawdzięczamy nie tylko Piłsudskiemu i Dmowskiemu, ale także innym ważnym postaciom jak i wszystkim rodakom. W konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 14 grudnia w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi. Opiekunem merytorycznym Sary była pani prof. Marzanna Lempart. Gratulujemy!