NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018

Miło nam poinformować, że p. prof. Renata Langier zdobyła I miejsce w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 w powiecie radomszczańskim w kategorii NAUCZYCIEL SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ. Plebiscyt organizowany jest przez "Dziennik Łódzki", "Express Ilustrowany" i "Nasze Miasto". Celem akcji jest wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli oraz najlepszych szkół w województwie łódzkim. Plebiscyt rozpoczął się 12 października, a zwycięzców poznaliśmy 21 listopada. Czytelnicy głosowali na kandydatów w 5 kategoriach: nauczyciele klas I-III szkoły podstawowej, nauczyciele klas IV-VIII szkoły podstawowej, nauczyciele szkół ponadpodstawowych, szkoła roku i nauczyciel akademicki. Głosowania odbywało się w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim. Zwycięzcy otrzymali tytuły, dyplomy i wiele cennych nagród.
Gratulujemy Pani profesor! 
   
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO