LEKCJA FIZYKI PO ANGIELSKU

Okazuje się, że nasi uczniowie reprezentują naprawdę wysoki poziom znajomości języka angielskiego. Nasz kolega z klasy II D Aleksy Bałaziński przedstawił na lekcji języka angielskiego iście naukowy wykład dotyczący istotnych zagadnień fizycznych, mających wpływ na rozwój fizyki. Całość wyłożona na nieprzeciętnie wysokim poziomie językowym, wykład poparty wiedzą i zrozumieniem tematu. Takie oto perełki uczą się w naszej szkole, a uczyć je to sama przyjemność!!!
Opracowała: Anna Haddani