PODSUMOWANIE KLASYFIKACJI

I półrocza roku szkolnego 2018/19

78 uczniów kończy półrocze uzyskując
średnią ocen 4,75 i powyżej !

Gratulujemy i trzymamy kciuki za owocną pracę
w następnym półroczu.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH:

Sara Bojarska II C5,44,
Dominik Iskrzyński III F – 5,40,
Maciej Szymczykiewicz II B – 5,30.

Szczegółowe wyniki w rozwinięciu...

Klasa I A – średnia ocen 4,04:

Patrycja Kruk – 5,13,
Dagmara Piszczała – 5,00.

Klasa I B – średnia ocen 4,29:

Magdalena Dryja – 5,14,
Martyna Muskała – 5,08,
Sabina Strzebiecka – 5,07,
Aleksandra Zięba –5,00,
Olga Ciapińska – 4,93,
Oskar Wilk – 4,87.

Klasa I D – średnia ocen 4,28:

Michał Kucharski – 5,06,
Zuzanna Trojanowska – 5,06,
Emilia Nowak – 5,00,
Weronika Mazur – 4,81,
Katarzyna Kędra – 4,75.

Klasa I E – średnia ocen 4,21:

Julia Barańska – 5,06,
Patrycja Grzywacz – 5,06,
Anna Dyja – 5,00,
Zuzanna Mazur – 4,81,
Roch Rochowski – 4,81.

Klasa I F – średnia ocen 4,38:
Magda Wojarska – 5,00,
Anna Kosińska – 4,94,
Michał Mielczarek – 4,94,
Wiktoria Wawrzyniak – 4,88.

Klasa II A – średnia ocen 3,98:

Anna Niebelska – 5,00,
Aleksandra Odolińska – 5,00,
Karolina Robak – 5,00.

Klasa II B – średnia ocen 3,77:

Maciej Szymczykiewicz – 5,30,
Julita Podolska – 5,10,
Szymon Dyktyński – 4,89,
Patrycja Mielczarek – 4,80,
Natalia Smużyńska – 4,80.

Klasa II C – średnia ocen 4,37:

Sara Bojarska – 5,44,
Magdalena Kalecińska – 5,11,
Aleksandra Kuliberda – 5,11,
Dominika Sala – 5,00,
Martyna Kowalczyk – 4,89,
Dominika Nowicka – 4,89,
Martyna Pikiel – 4,89,
Natalia Górnik – 4,78.

Klasa II D – średnia ocen 4,22:

Adrianna Nowak – 5,20,
Mateusz Olejnik – 5,20,
Aleksy Bałaziński – 5,10,
Iga Daros – 5,00,
Michał Rutkowski – 5,00,
Nina Bartnik – 4,89,
Mateusz Chudek – 4,89.

Klasa II E – średnia ocen 4,50:

Natalia Glejzer – 5,22,
Agnieszka Kanafa – 5,00,
Magdalena Gołdon – 5,00,
Kinga Niegowska – 5,00,
Martyna Sobieraj – 4,89,
Wiktoria Bielas – 4,78.

Klasa II F – średnia ocen 4,12:

Maria Markiewicz – 4,80,
Julia Przybyła – 4,80.

Klasa III A – średnia ocen 3,56:

Natalia Kwiecińska – 4,75.

Klasa III B – średnia ocen 4,30:

Jakub Kempa – 5,20,
Piotr Szwed – 5,11,
Karolina Derwisz – 5,10,
Joanna Kempa – 5,00,
Natalia Piasecka – 4,90,
Dominika Smyła – 4,80.

Klasa III C – średnia ocen 3,75:

Aleksandra Górnik – 5,25,
Paulina Jaguścik – 4,75.

Klasa III D – średnia klasy 4,15:

Bartłomiej Szwaja – 5,00,
Mateusz Kucharczyk – 4,89,
Jakub Ościk – 4,78.

Klasa III E – średnia ocen 4,11:

Agata Klimczyk – 5,13,
Aleksandra Barańska – 5,00,
Iga Dygudaj – 5,00,
Żaneta Zakrzewska – 4,88,
Daria Borowik – 4,75.

Klasa III F – średnia klasy 4,22:

Dominik Iskrzyński – 5,40,
Katarzyna Oberska – 5,00,
Magdalena Staniec – 5,00,
Patrycja Szczepanik – 5,00,
Marta Konopka – 4,90,
Paulina Nawrot – 4,80,
Szymon Rudawski – 4,80,
Urszula Wodo – 4,78.

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO