SUKCES NASZYCH CHEMIKÓW

7 lutego grupa uczniów reprezentowała szkołę w V Konkursie Chemicznym Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej. Joanna Kempa, Dominik Iskrzyński, Szymon Rudawski i Szymon Więcławski zostali zakwalifikowani do II etapu. Konkurs organizowany jest corocznie przez Wydział Chemiczny, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności oraz Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.
Nasi maturzyści mierzyli się zarówno z częścią teoretyczną, jak i doświadczalną. To ich kolejny chemiczny sukces.
Gratulacje !