STYPENDIUM MIN. EDUKACJI NARODOWEJ I PREZESA RADY MINISTRÓW

Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w środę 13 marca wręczone zostały stypendia Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa Rady Ministrów. Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau w towarzystwie kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego wręczył dyplomy wyróżnionym uczniom z Łodzi i województwa. Stypendia otrzymało 230 uczniów liceów i techników w woj. łódzkim. Wśród wyróżnionych znalazł się również prymus naszego liceum — Dominik Iskrzyński z klasy 3F. Gratulujemy!