RADOMSKO ZDAJE ANGIELSKI 2019

Próbny test FCE już w sobotę 16 marca w II LO dla wszystkich chętnych!
Zapraszamy na inaugurację VI edycji akcji Radomsko Zdaje Angielski do II Liceum Ogólnokształcącego w sobotę 16 marca 2019 - start godzina 9:00. Test próbny FCE pomoże Ci sprawdzić się przed oficjalnym egzaminem Cambridge English First, dostępnym już w Radomsku, lub choćby tylko potrenować przed maturą z języka angielskiego. Dla trójki najlepszych kandydatów przewidzieliśmy bezpłatny udział w sesji pretestingowej części Writing egzaminu FCE w autoryzowanym centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge English - P.P.J.O. HORIZON - w sobotę 6 kwietnia 2019. Właściwa sesja egzaminacyjna FCE jak zwykle w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku w sobotę 8 czerwca 2019.
Zarejestruj się bezpłatnie na test próbny FCE już dziś na facebook.com/horizon.radomsko (zgłoszenia do 14 marca 2019). Organizatorami akcji Radomsko Zdaje Angielski są jak co roku P.P.J.O. 'HORIZON', I LO im. F. Fabianiego w Radomsku oraz II LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku. Patronat nad akcją tradycyjnie już objął Starosta Powiatu Radomszczańskiego. 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO