THE READER 38

Polecamy 38. numer (link) gazetki w języku angielskim ”The Reader”. Zachęcamy do zapoznania się z tekstami autorstwa uczniów naszej szkoły. 28 stron, na których m.in. rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na tłumaczenie wiersza K. K. Baczyńskiego „Piosenka” na język angielski. Ponadto Oscary 2019 i ferie, Tłusty Czwartek i Wielkanoc, Dzień Kobiet, krótka historia szkła, Krzysztof Piątek i wiele innych tematów.

Gwarantujemy czystą przyjemność z czytania po angielsku :)
Enjoy!
Opracowała: Natalia Król