WYMIANA POLSKO-WŁOSKA W II LO — KOLEJNE DNI

23.03.2019.
Dzisiejszego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie całej naszej wymiany. Przygotowaliśmy specjalne przedstawienie, śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy włoskie oraz polskie tańce. Każdy był bardzo zadowolony, mieliśmy super doping. Po udanym występie zostaliśmy zaproszeni przez Włochów na pizzę — było świetnie.
24.03.2019.
Niedzielę spędziliśmy w rodzinnym i przyjacielskim gronie, był to dzień wolny od zorganizowanych wycieczek i to my mogliśmy wykazać się kreatywnością i zabrać swoich nowych przyjaciół w miejsca, których jeszcze nie widzieli. Niektórzy wybrali się do Warszawy, Olsztyna... Nie zabrakło również rozrywki — byliśmy na kręglach oraz w parku trampolin.
Opracowały: Wiktoria i Karolina
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO