WYMIANA POLSKO-WŁOSKA W II LO — OSTATNI DZIEŃ

25.03.19r
Wszystko co dobre szybko się kończy... I to właśnie dziś pożegnaliśmy się z naszymi Włochami, i tak zakończyła się pierwsza część naszej wymiany. Przed powrotem do codzienności zwiedziliśmy jeszcze Wadowice, a dokładnie muzeum Jana Pawła II . Spróbowaliśmy kremówkę czyli ulubione ciasto Karola Wojtyły. Następnie odwieźliśmy Włochów na lotnisko. Było nam bardzo smutno i polało się wiele łez. Na szczęście jeszcze tylko kilka dni i znów się spotykamy! ❤️
Wiktoria i Karolina
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO