SUKCESY CHEMICZNE!

Dobiegła końca tegoroczna edycja Turnieju Chemicznego organizowanego przez Instytut Chemii, Nauk o Zdrowiu i Żywności Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.
W tym roku szkolnym w Turnieju wzięło udział ponad 250 uczestników. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 66 licealistów.
W rywalizacji w III etapie wzięło udział 24 uczniów.
Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji, połączone z wręczeniem nagród finalistom i laureatom, odbyło się 28 marca 2019 w sali wykładowej Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego UJD. Laureaci z II LO:
Z klasy III F
Szymon Rudawski - 3.miejsce
Dominik Iskrzyński - 6. miejsce
Szymon Więcławski - 9.miejsce
Z klasy III B:
Joanna Kempa - 5. miejsce
Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia na maturze!