OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Podopieczni p. Małgorzaty Wesołowskiej, instruktorki Sceny Poezji działającej w MDK, zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wśród nich są nasi uczniowie: Alicja Soczyńska, Karol Mazurek i Mikołaj Malicki.
W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim  odbyły się eliminacje rejonowe OKR. Jury oceniało tych, którzy okazali się najlepsi w eliminacjach powiatowych, i wybrali  tych, którzy pojadą do Łodzi. Wśród nich większość stanowią nasi reprezentanci Radomska.
Ogólnopolski Konkurs Recytatorki organizowany jest już od 64 lat. To najstarszy i najważniejszy w Polsce tego typu konkurs. Wielu znanych aktorów było jego laureatami.
Gratulujemy!