AKCJA REKRUTACJA!

ÓSMOKLASISTO!
GIMNAZJALISTO!
WYBIERZ ŚWIADOMIE!

Pod tym LINKIEM znajduje się strona, na której znajdziesz najważniejsze dokumenty związane z tegoroczną rekrutacją, a w pozostałych rozwinięciach dowiesz się o ofercie edukacyjnej naszej szkoły na rok szkolny 2019/2020 (opis profili klas, przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji, szczegółowy rozkład liczby godzin języka obcego itp.).
Zapraszamy!
Tymczasem na pewno zainteresują Cię następujące daty:
  • 13 maja (poniedziałek) — ROZPOCZĘCIE rekrutacji elektronicznej i złożenie wniosku o przyjęcie do II LO;
  • 24 maja (piątek) — DZIEŃ OTWARTY W II LO (od godziny 9:00 do 13:30).