II LO W KLESZCZOWIE

Dnia 15 maja Liceum Baczyńskiego wzięło udział w Targach Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zorganizowanych przez miejscowe gimnazjum. Mieliśmy okazję zaprezentować uczniom i ich rodzicom naszą szkołę i ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. W targach uczestniczyło kilka szkół z m.in. powiatów radomszczańskiego, bełchatowskiego i piotrkowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Oliwia Ciesielska (1B), Nikola Worpus (2F), Nikodem Podsiadły (2F) — mieszkańcy Kleszczowa, ale uczniowie II LO w Radomsku, oraz nauczyciele panowie Sławomir Lawenda i Sławomir Gajewski.
Prezentacja szkoły spotkała się z ciepłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem gimnazjalistów.
Dziękujemy za zaproszenie i zapraszamy do II LO!
 
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO