II LO W KLESZCZOWIE

Dnia 15 maja Liceum Baczyńskiego wzięło udział w Targach Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zorganizowanych przez miejscowe gimnazjum. Mieliśmy okazję zaprezentować uczniom i ich rodzicom naszą szkołę i ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. W targach uczestniczyło kilka szkół z m.in. powiatów radomszczańskiego, bełchatowskiego i piotrkowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Oliwia Ciesielska (1B), Nikola Worpus (2F), Nikodem Podsiadły (2F) — mieszkańcy Kleszczowa, ale uczniowie II LO w Radomsku, oraz nauczyciele panowie Sławomir Lawenda i Sławomir Gajewski.
Prezentacja szkoły spotkała się z ciepłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem gimnazjalistów.
Dziękujemy za zaproszenie i zapraszamy do II LO!