DZIEŃ OTWARTY II LO 2019

24 maja w naszym Liceum odbył się Dzień Otwarty II LO.
Goście mogli zapoznać się z bazą dydaktyczną, spotkać się z nauczycielami i uczniami naszej szkoły oraz uczestniczyć w krótkich prezentacjach wybranych lekcji prowadzonych metodami aktywizującymi.
Swoich młodszych kolegów oprowadzali po szkole licealiści — uczniowie Baczyńskiego, którzy chętnie odpowiadali na przeróżne pytania dotyczące naszej szkoły. W pracowniach przedmiotowych gimnazjaliści i ósmoklasiści uczestniczyli w krótkich zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez licealistów pod okiem nauczycieli-opiekunów.
Dyrekcji, nauczycielom i uczniom gimnazjów i szkół podstawowych dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i jeszcze raz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
ZAPRASZAMY DO II LO!

PS
KOMISJA DO SPRAW PROMOCJI SZKOŁY serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom II LO, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Otwartego oraz uczniom, którzy pomagali swoim nauczycielom w tym przedsięwzięciu — tu szczególne podziękowania kierujemy do Rady Samorządu Uczniowskiego II LO oraz jego zaplecza.