PODSUMOWANIE KLASYFIKACJI KLAS I i II W ROKU SZKOLNYM 2018/19

W tym roku szkolnym aż 98 uczniów otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem, przy czym aż 54 osoby uzyskały średnią ocen 5,00 i powyżej. GRATULACJE !

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Adrianna Nowak II D5,40
Sara Bojarska II C, Natalia Glejzer, Magdalena Gołdon, Agnieszka Kanafa IIE – 5,33
Mateusz Olejnik II D – 5,30

KLASY I
Klasa I A
– średnia klasy – 4,22 – frekwencja –  89%

Dagmara Piszczała – 5,25
Patrycja Kruk – 5,19
Weronika Klimczyk – 4,94
Katarzyna Urbańczyk – 4,94
Aleksandra Szustak – 4,81

Klasa I B – średnia klasy –  4,45 – frekwencja – 93%

Magdalena Dryja – 5,25
Aleksandra Zięba  – 5,19
Sabina Strzebiecka – 5,19
Martyna Muskała – 5,13
Oskar Wilk – 5,13
Olga Ciapińska – 5,00
Oliwia Ciesielska – 4,87
Maria Kowalik – 4,75
Jan Kubasiak – 4,75
Amelia Sobala – 4,75

Klasa I D – średnia klasy – 4,47 – frekwencja –  90%           

Emilia Nowak – 5,25
Michał Kucharski – 5,19
Zuzanna Trojanowska – 5,19
Katarzyna Kędra – 5,13
Weronika Mazur – 5,13
Wioletta Bartodziej – 4,75
Dominik Fronczyk – 4,75
Radosław Kanafa – 4,75
Wiktoria Woźnica – 4,75

Klasa I E – średnia klasy –  4,39 – frekwencja – 91%

Patrycja Grzywacz – 5,25
Zuzanna Mazur – 5,25
Julia Barańska – 5,19
Anna Dyja – 5,19
Paulina Stępień – 5,19
Roch Rochowski – 5,00
Patrycja Konieczna – 4,94

Klasa I F – średnia klasy – 4,59 – frekwencja – 91%

Magda Wojarska – 5,25
Michał Mielczarek – 5,19
Anna Kosińska – 5,13
Wiktoria Wawrzyniak – 5,06
Alicja Soczyńska – 5,00
Wiktoria Janocha – 4,81
Martyna Matuszczyk – 4,81
Anna Stolarczyk – 4,81
Marta Trajdos – 4,81
Mateusz Włudara – 4,81

KLASY II

Klasa II A – średnia klasy – 4,02 – frekwencja – 76 %

Karolina Robak – 5,25
Anna Niebelska – 5,13
Aleksandra Odolińska – 5,00
Zuzanna Matyja – 4,88
Paulina Krokowicz – 4,75

Klasa II B – średnia klasy – 3,79 – frekwencja – 84%

Maciej Szymczykiewicz – 5,20
Julita Podolska – 5,20
Patrycja Mielczarek – 4,90
Szymon Dyktyński – 4,89
Natalia Smużyńska – 4,80

Klasa II C – średnia klasy – 4,48 – frekwencja – 85%

Sara Bojarska – 5,33
Magdalena Kalecińska – 5,22
Martyna Kowalczyk – 5,11
Aleksandra Kuliberda – 5,11
Dominika Nowicka – 5,11
Sylwia Drogosz – 5,00
Martyna Pikiel – 5,00
Dominika Sala – 5,00
Aleksandra Łęska – 4,89
Oskar Bednarczyk – 4,88
Martyna Herod – 4,88
Patrycja Szkudlarek – 4,88
Natalia Górnik – 4,78
Małgorzata Nieznańska – 4,75

Klasa II D – średnia klasy – 4,35 – frekwencja – 88%

Adrianna Nowak – 5,40
Mateusz Olejnik – 5,30
Aleksy Bałaziński – 5,20
Michał Rutkowski – 5,10
Mateusz Chudek – 5,00
Iga Daros – 5,00
Radosław Lewandowski – 4,90
Jakub Rochowski – 4,80
Nina Bartnik – 4,78

Klasa II E – średnia klasy – 4,71 – frekwencja – 89%

Natalia Glejzer – 5,33
Magdalena Gołdon – 5,33
Agnieszka Kanafa – 5,33
Paulina Mikicka – 5,22
Kinga Niegowska – 5,22
Martyna Sobieraj – 5,11
Nikola Olczyk – 5,00
Julia Skalik – 5,00
Patrycja Sobczyk – 5,00
Karolina Wziętal – 5,00
Wiktoria Bielas – 4,89
Julia Muskała – 4,89
Wiktoria Pachulska – 4,89
Wiktoria Tąder – 4,89
Natalia Jędrzejczyk – 4,78
Aleksander Szeląg – 4,78
Joanna Ślęzak – 4,78
Aleksandra Tomczyk– 4,78
Zuzanna Tomska – 4,78
Anna Pieles – 4,75

Klasa II F – średnia klasy – 4,13 – frekwencja – 85%

Maria Markiewicz – 5,00
Julia Przybyła – 4,90
Natalia Głogosz – 4,80
Karolina Kubik – 4,78

Opracowanie : Sylwia Wawrzyniak

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO