ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi za wytrwałość, serce i zaangażowanie oraz sumienną pracę. Uczniom Baczyńskiego gratulujemy i dziękujemy za pragnienie zdobywania wiedzy i osiągnięte wyniki. Życzymy wszystkim udanych wakacji ☀️⛵🚣🏔 i powrotu do szkoły z radością oraz zapałem do dalszej pracy.

W tym roku szkolnym aż 98 uczniów otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem, przy czym aż 54 osób uzyskało średnią ocen 5,00 i powyżej.
GRATULACJE!

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Adrianna Nowak II D – 5,40
Sara Bojarska II C, Natalia Glejzer, Magdalena Gołdon, Agnieszka Kanafa IIE – 5,33
Mateusz Olejnik II D – 5,30
Pełne zestawienie naszych prymusów w rozwinięciu.