WYNIKI MATURY 2019

W tym roku tzw. zdawalność wyniosła u nas 95,03% (drugi wynik w mieście). Tym, którym nie powiodło się w pierwszym terminie życzymy więcej szczęścia i opanowania na poprawce!!!
Wyniki tegorocznej matury ogłoszone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną jednoznacznie świadczą, że nasza szkoła uzyskała z WIĘKSZOŚCI przedmiotów lepsze  wyniki od średnich w powiecie, w okręgu łódzkim i średnich krajowych (patrz diagram poniżej). Diagram przedstawia wyniki egzaminów pisemnych absolwentów II LO z przedmiotów obowiązkowych i z przedmiotów dodatkowych na tle średnich powiatowych, wojewódzkich i krajowych.
44 prac ocenionych zostało na 100% (28 prac z j. angielskiego na PP, 1 z j. angielskiego na PR, 1 z j. polskiego na PP, 1 z j. polskiego na PR, 13 prac z matematyki na PP).
Gratulujemy Naszym Absolwentom i życzymy Wam dostania się na wymarzone uczelnie.
PS
Pamiętajcie Absolwenci pochwalić się swoim wychowawcom na jakiej uczelni lub w jakiej szkole będziecie kontynuować naukę…