UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W poniedziałek o godz. 9:00 odbyła się inauguracja roku szkolnego dla klas II i III, później o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej spotkali się PIERWSZOKLASIŚCI. Pierwszoklasistów przywitała pani prof. Żaneta Łęczycka — wicedyrektor II LO oraz pani Ewa Gajzler — członek zarządu powiatu. Na akademii gościliśmy również przedstawicieli KPP w Radomsku. Pan asp. Andrzej Łapiński odczytał specjalnie napisany na tę okazję list komendanta wojewódzkiego policji.
Przygotowano również krótkie przedstawienie upamiętniające 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

W ten sposób rozpoczęliśmy długo oczekiwany (bo aż 2 miesiące ;)) rok szkolny. Wszystkim życzymy samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.
 
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO