KOLEJNY "ABSOLVENT DAY"

Po ośmiu latach od ukończenia liceum (profil mat-fiz) odwiedził nas Krystian Banet. Krystian spotkał się z uczniami klas IEg, IDg i IAg w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości i godziny wychowawczej. Opowiadał o planowaniu własnej kariery zawodowej i jak ważna jest praca, którą się naprawdę lubi. Przybliżył tematykę zrównoważonej mobilności, przedstawiając wyzwania, jakie stoją przed współczesną urbanistyką. Krystian na co dzień jest wykładowcą na Politechnice Krakowskiej, przygotowuje doktorat w dziedzinie inżynierii lądowej i transportu z elementami inżynierii danych, a poza tym pracuje w krakowskim Zarządzie Transportu Publicznego. W wolnych chwilach projektuje grafikę użytkową i podróżuje, do czego zachęcał również naszych uczniów. To było bardzo sentymentalne i inspirujące spotkanie po latach.
Dziękujemy Krystian i życzymy owocnej kariery.
PS. Zapraszamy naszych absolwentów do udziału w spotkaniach. Kontakt z koordynatorem Sylwia Wawrzyniak