TYM RAZEM O AVIATION MANAGEMENT

KOLEJNY "ABSOLVENT DAY"
9 października zawitała w progi II LO kolejna nasza absolwentka Alicja Kołodziejczyk studentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie kierunku Aviation Management. Podczas spotkań z klasami II A, II B i II E Alicja opowiadała o uczelni, kierunku studiów, zaletach studiowania w języku angielskim, praktykach na lotnisku. Bardzo ciekawie mówiła również o rozwoju branży lotniczej, zaletach pracy w lotnictwie i o podróżach. Ale najistotniejsze dla uczniów było, żeby przy wyborze kierunku kierować się zainteresowaniami i realizować marzenia. Dziękujemy za spotkania, życząc wielu sukcesów.