KROKUS 2019

W dniu 18.10.2019 r. Odbyła się kolejna, druga edycja Projektu Krokus w naszej szkole. Uczniowie klas 3f z wychowawczynią Małgorzatą Panicz oraz 2b wraz z wychowawczynią Renatą Langier posadzili przed II Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego kolejną partię krokusów. Wczesną wiosną będziemy mogli je podziwiać. Żółte krokusy upamiętniają dzieci — ofiary Holokaustu. Co rok rośnie liczba uczestników tego niezwykłego przedsięwzięcia w roku szkolnym 2018/2019 wzięło w nim udział 22500 uczniów z Polski, Ukrainy i Białorusi w tym uczniowie naszej szkoły.