KOLEJNE SUKCESY UZDOLNIONYCH UCZNIÓW LICEUM BACZYŃSKIEGO!

19 października w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się XXV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. J. Popiełuszki — "Zło dobrem zwyciężaj". Celem konkursu było przybliżenie młodzieży sylwetki ks. Jerzego Popiełuszki i głoszonych przez niego wartości. Uzdolnieni recytatorsko i wokalnie uczniowie Liceum Baczyńskiego i tym razem nie zawiedli, zdobywając nagrody we wszystkich kategoriach konkursu.

W Turnieju Poezji Śpiewanej

I m. wywalczyła Alicja Soczyńska przygotowana przez p. Marzannę Lempart,

III m. zdobyła Barbara Moroń przygotowana przez p. Mariolę Rudecką.

W Turnieju "Wywiedzione ze słowa"

— wyróżnienie otrzymała Marlena Barańska przygotowana przez p. Marzannę Lempart.

W Turnieju "Teatr Jednego Aktora"

II m. zajął Mateusz Włudara z Młodzieżowej Grupy Teatralnej "Rekwizytornia", uczeń II Liceum Ogólnokształcącego,

III m. przyznano Annie Stolarczyk.

W Turnieju Recytatorskim

I m. wywalczyła Alicja Soczyńska.

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.