NIECODZIENNA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

23 października naszą szkołę odwiedzili goście z Kanady, Stanów ZjednoczonychWielkiej Brytanii.
W ciekawy i angażujący sposób opowiadali o swoich podróżach po świecie, o tym czym zajmują się na co dzień  i dzielili się swoimi doświadczeniami.
Uczniowie klas językowych (IIIA, IIIE, IIE i IE) mieli możliwość posłuchania różnych akcentów rodzimych użytkowników języka angielskiego oraz zadawania pytań i luźnej rozmowy z naszymi gośćmi. "Native speakerzy" byli pod wrażeniem umiejętności językowych naszej młodzieży i wskazali na duże możliwości znalezienia pracy na całym świecie przy tak zaawansowanej znajomości  angielskiego.  Spotkanie zostało odebrane bardzo pozytywnie przez obydwie strony.
W spotkaniu uczestniczyły również nauczycielki języka angielskiego - Natalia Król, Agnieszka Łęgowik i Barbara Aksman.
THANK YOU SO MUCH FOR BEING THERE!