MISTRZ ORTOGRAFII Z II LO

Mistrzem Ortografii XXII Konkursu Ortograficznego „Miłość pisze się Jezus” została — Milena Tomalka ???(uczennica klasy 1E).
Około 100 osób pisało dyktando przygotowane na I etap XXII Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Miłość pisze się Jezus” 2019. Wielkie dyktando co roku organizowane jest przez pracowników Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, to część obchodów Dni Kultury Chrześcijańskiej. Konkurs odbywa się na zasadzie 3-etapowych eliminacji, na każdym etapie uczestnicy mają do napisania dyktando o odpowiednim stopniu trudności.
Po sprawdzeniu 86 prac komisja konkursowa zakwalifikowała do półfinału następujące osoby (wszyscy to uczniowie II LO  ?):
Milenę Tomalkę
Alicję Soczyńską
Marlenę Barańską
Jakuab Dziubka
Radosław
a Kanafę
Milenę Dąbrowską
Aleksandrę Trachtę (absolwentka II LO)
Bartosza Rusina
Martynę Budzyńską