GALA 100-LECIA PCK W ŁODZI

12 listopada w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbyła się Wojewódzka Gala z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas uroczystości zostały rozstrzygnięte konkursy organizowane w ramach obchodów pt. „100 lat wszędzie dla wszystkich”, oraz wręczono liczne odznaczenia i medale dla zasłużonych osób związanych z działalnością PCK. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również przedstawicieli zaangażowanych w rozwój organizacji na terenie miasta Radomska. Zaszczytny tytuł Najlepszego Opiekuna Szkolnego Koła PCK Województwa Łódzkiego zdobył wieloletni nauczyciel i opiekun SKPCK w II LO pani profesor Małgorzata Wojtecka.
Patronat honorowy nad uroczystością objęli: Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi.
Gratulujemy Pani Profesor!