DNI CAMPUS FRANCE — ZAPLANUJ KARIERĘ UCZĄC SIĘ FRANCUSKIEGO!

W ramach ósmej edycji obchodów „Dni Campus France” pani Joanna Jachimczuk-Lora zastępca attaché, koordynator ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej spotkała się z młodzieżą Liceum Baczyńskiego uczącą się języka francuskiego. Campus France jest państwową agencją działającą na rzecz promocji francuskiego szkolnictwa wyższego za granicą i mobilności międzynarodowej. Dni Campus France adresowane są do osób zainteresowanych budowaniem ścieżki kariery z językiem francuskim, studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego.