SUKCES MICHAŁA MIELCZARKA ...

... NA FINALE KONKURSU WIEDZY O HIV/AIDS W ŁODZI.

W dniu 29 listopada Łódzki Oddział Okręgowy PCK po raz piąty zorganizował wojewódzki konkurs dotyczący tematyki HIV/AIDS pod nazwą „Włączmy się do wspólnego działania – razem przeciw AIDS”, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W dniu 8 listopada zostały przeprowadzone eliminacje w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych, a finał konkursu odbył się 29 listopada w ramach uczczenia Światowego Dnia AIDS. Największą wiedzą w zakresie chorób STD i HIV/AIDS wykazał się uczeń II LO Michał Mielczarek z klasy IIF, który zajął I miejsce zdobywając tym samym nagrodę główną – bon o wartości 500zł do wykorzystania na zakupy w Empiku. Do etapu wojewódzkiego dotarła także Martyna Sulik także z klasy IIF, która uplasowała się tuż za podium z bardzo dobrym wynikiem.
Serdecznie gratulujemy!!!