SUKCES MICHAŁA MIELCZARKA ...

... NA FINALE KONKURSU WIEDZY O HIV/AIDS W ŁODZI.

W dniu 29 listopada Łódzki Oddział Okręgowy PCK po raz piąty zorganizował wojewódzki konkurs dotyczący tematyki HIV/AIDS pod nazwą „Włączmy się do wspólnego działania – razem przeciw AIDS”, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W dniu 8 listopada zostały przeprowadzone eliminacje w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych, a finał konkursu odbył się 29 listopada w ramach uczczenia Światowego Dnia AIDS. Największą wiedzą w zakresie chorób STD i HIV/AIDS wykazał się uczeń II LO Michał Mielczarek z klasy IIF, który zajął I miejsce zdobywając tym samym nagrodę główną – bon o wartości 500zł do wykorzystania na zakupy w Empiku. Do etapu wojewódzkiego dotarła także Martyna Sulik także z klasy IIF, która uplasowała się tuż za podium z bardzo dobrym wynikiem.
Serdecznie gratulujemy!!!
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO