DZIEŃ PATRONA SZKOŁY 2020

10. stycznia w naszym liceum uroczyście świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Podczas uroczystej akademii uczniowie przypomnieli sylwetkę patrona, a klasy pierwsze tradycyjnie złożyły uroczyste ślubowanie. Część artystyczną akademii przygotowali uczniowie klas IIB z pomocą swoich młodszych koleżanek i kolegów z klasy IEg pod opieką swoich wychowawców — pani profesor Renaty Langier i pani profesor Barbary Aksman.
Tradycyjnie podczas akademii ogłoszono wyniki wyborów Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego II LO i ustępująca z tego stanowiska Adrianna Nowak z III D oficjalnie przekazała władzę nowej przewodniczącej Zuzannie Mazur z II E.