SUKCES MATEMATYCZNY UCZNIÓW 3 KLASY MAT-FIZ II LO

Uczniowie klasy 3 D, Mateusz Olejnik i Michał Rutkowski, zakwalifikowali się do centralnego — ogólnopolskiego etapu zawodów z MATEMATYKI Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Trzystopniowa Olimpiada realizowana jest w zakresie czterech przedmiotów: matematyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci Olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
Opiekunem merytorycznym Mateusz i Michała jest pani prof. Urszula Sokolińska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!