SUKCES FIZYCZNY UCZNIÓW 3 KLASY MAT-FIZ II LO

Uczniowie klasy 3 D, Aleksy Bałaziński i Mateusz Olejnik, zakwalifikowali się do centralnego — ogólnopolskiego etapu zawodów z FIZYKI Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Trzystopniowa Olimpiada realizowana jest w zakresie czterech przedmiotów: matematyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci Olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
Opiekunem merytorycznym Aleksego i Mateusza jest pan prof. Sławomir Gajewski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!