SUKCES ALEKSANDRA SZELĄGA

Uczeń naszego liceum Aleksander Szeląg (3 E) został zakwalifikowany do finału 43. Olimpiady Języka Niemieckiego. Aleksander zajął I miejsce w województwie łódzkim i znalazł się tym samym w gronie 78 najlepszych uczestników spośród łącznie ponad 18 tys. biorących udział w olimpiadzie. Jako jedyny z województwa łódzkiego będzie reprezentował II LO w Radomsku na eliminacjach centralnych w dniach 3–5 kwietnia 2020 w Poznaniu, w Wyższej Szkole Języków Obcych im S.B. Lindego.
Doceniamy Twoją ciężką pracę i życzymy dalszych sukcesów!!!
Opiekunem merytorycznym jest pan prof. Paweł Handydraj .