ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Od 12 do 25 marca br. decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie w szkole nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawczych, a uczniowie NIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY.
Wszystkie informacje będą przekazywane na bieżąco w dzienniku elektronicznym.
Sławomir Kowalczyk
Pełna treść komunikatu na strony internetowej MEN: