THE READER 40 oraz THE READER 41 wydanie specjalne

The Reader 40 i The Reader 41 - numer specjalny.

Nietypowo, bo w nietypowej sytuacji….

Dwa kolejne, obszerne numery gazetki w języku angielskim The Reader już są dostępne na naszej stronie. Tak dużego odzewu nikt się nie spodziewał J Mnóstwo artykułów na interesujące Was tematy w wydaniu 40. Wydanie 41. w całości poświęcone jest koronawirusowi. Co to jest? Sytuacja na świecie, w kraju, w naszym mieście. Co robić, żeby się nie nudzić, pozostając w domu? I wiele innych tekstów związanych z obecną sytuacją. Numer specjalny jest Waszą autorską inicjatywą. Gratulujemy pomysłu i realizacji.

Oba wydania w ekspresowym tempie złożyła dla Was Zuzia Nawrot z II e.

Dziękujemy.
Natalia Król, Agnieszka Łęgowik, Aleksandra Więcek

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO