DECOR CAFE DOCENIONE!!!

Do finałowej 20 dotarli najbardziej przedsiębiorczy i operatywni — najlepsi z najlepszych wybranych spośród 286 młodzieżowych miniprzedsiębiorstw założonych przez uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Wśród nich Decor Cafe z II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku 2-3 czerwca odbył się e-finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiebiorstwo PRODUKCIK 2020.
Wspólnicy CAFE DECOR: Weronika Opic, Emilia Nowak, Julia Karoń i Adrian Brzozowski, pod opieką profesor Sylwii Wawrzyniak zaprezentowali swój projekt w trakcie rozmów z komisją konkursową oraz prezentacji online. Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli świata biznesu oceniała umiejętności prezentacji, współpracy w zespole oraz rozwiązywania problemów biznesowych, w tym reakcji młodych przedsiębiorców na sytuacje kryzysowe, takie jak epidemia koronawirusa.
Młodzi przedsiębiorcy wyszli z tej próby zwycięsko – mocniejsi i bogatsi o nowe biznesowe doświadczenia.
Gratulujemy reprezentantom, wspólnikom i opiekunowi projektu.