RADOMSKO ZDAJE ANGIELSKI 2020

Egzamin B2 FIRST po raz siódmy w Radomsku już w sobotę, 27 czerwca Z radością informujemy, że mimo niesprzyjających okoliczności egzamin Cambridge English: B2 First odbędzie się w I LO w Radomsku w sobotę, 27 czerwca 2020. Do tegorocznej sesji przystąpi - z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych - piętnaścioro kandydatów, zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Będzie to już siódma odsłona akcji Radomsko Zdaje Angielski, organizowanej wspólnie przez
  • I LO im. F. Fabianiego,
  • II LO im. K. K. Baczyńskiego oraz
  • P.P.J.O. 'HORIZON' w Radomsku,
pod patronatem Honorowym Starosty Powiatu Radomszczańskiego.
Podsumowanie tegorocznej edycji 4 września w MDK Radomsko, z udziałem laureatów oraz gościa specjalnego - trenera rozwoju osobistego, autora i mówcy motywacyjnego Łukasza Krasonia.
Zapraszamy!
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO