AKCJA REKRUTACJA CD

SZANOWNY ABSOLWENCIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ,
dziękujemy, że wybrałeś/wybrałaś II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku jako szkołę pierwszego wyboru. Gratulujemy wyboru i mamy nadzieję, że będzie to wybór ostateczny zgodnie z Twoimi zainteresowaniami, planami i marzeniami.
Przed nami ostatni etap rekrutacji:
  1. W piątek, 31 lipca br. OTRZYMASZ zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty (sposób przekazania zaświadczenia określi dyrektor szkoły podstawowej, którą ukończyłeś);
  2. Niezwłocznie przynieś do NAS (szkoły pierwszego wyboru) ZAŚWIADCZENIE o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty (albo poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię tego dokumentu).
Zrób to już w ten PIĄTEK 31 lipca do godziny 15:00, a najpóźniej do wtorku 4 sierpnia 2020 r. do godziny 15:00.
Czekamy i do zobaczenia!