ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W II LO

Drodzy Uczniowie,
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole. W trosce o Wasze bezpieczeństwo spotkania odbędą się w salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem:

• 9:00 – klasy trzecie
  • 9:30 – klasy drugie

Specjalne zaproszenie kierujemy do uczniów KLAS PIERWSZYCH:

• 11:00 — klasa IA geograficzno-językowa — s. 257,
  • 11:15 — klasa IB biologiczno-chemiczna — s. 251,
  • 11:30 — klasa ID matematyczno-fizyczna — s. 141,
  • 11:45 — klasa IE matematyczno-językowa — s. 130.

Dyżurujący przy wejściu nauczyciele wskażą Wam odpowiednie sale lekcyjne.

Procedury zapewniania bezpieczeństwa w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku w związku z wystąpieniem epidemii COVID - 19

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku