RADOMSKO ZDAJE ANGIELSKI 2020

Z przykrością zawiadamiamy, iż zaplanowana na 4 września w MDK Radomsko uroczysta gala podsumowująca tegoroczną, siódmą już edycję przedsięwzięcia Radomsko Zdaje Angielski nie odbędzie się w związku z ograniczeniami wynikającymi z zagrożenia Covid-19.

Miło nam jest za to donieść, że wszyscy kandydaci będący uczniami bądź absolwentami II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku pomyślnie zaliczyli czerwcowy egzamin Cambridge English B2 First. Wśród wyników dominowały oceny B.
Gratulujemy!

Naszych Laureatów prosimy o odbiór certyfikatów i nagród ufundowanych przez Starostę Powiatu Radomszczańskiego oraz wydawnictwo Pearson z sekretariatu II LO począwszy od poniedziałku, 7 września 2020.

Zapraszamy!

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO