SUKCES NASZYCH KOSZYKARZY

Dużym sukcesem możemy pochwalić się po zakończonej rywalizacji w koszykówce 3x3 chłopców.
2 października nasza drużyna w składzie:
1. Droś Piotr
2. Banaszczak Krystian
3. Młynarczyk Piotr
4. Jędrzejczyk Hubert
Opiekun: p. prof. Bartłomiej Szefler
zdobyła II MIEJSCE w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w koszykówce 3x3 🥈 💪 🏆 👏
Gratulujemy super postawy i walki do końca!
Zawody odbyły się na boisku XLVII LO w ŁODZI. Wystartowało 10 zespołów,które były podzielone na dwie grupy. Już w rozgrywkach grupowych pokazaliśmy na co nas stać, uzyskując wyniki: 1. II LO Radomsko - I LO Łęczyca 17:0 2. II LO Radomsko - ZS 2 Pabianice 19:2 3. II LO Radomsko - II LO Sieradz 16:6 4. II LO Radomsko - LO Skierniewice 21:5 😲 😲 😲😲 Po rozgrywkach grupowych odbyły się półfinały : 1. SMS LO M. Gortata - ZS 2 Pabianice 22:6 2. II LO Radomsko - I LO Łask 21:8. W finale trafiliśmy na Szkołę Mistrzostwa Sportowego LO M. Gortata. Mecz zakończył się wynikiem 16:14 dla SMS. Po wyrównanym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość przeciwników przegrywając tylko jednym koszem. Nasza drużyna wróciła ze srebrnymi medalami.
Droś Piotr🥈, Banaszczak Krystian🥈, Młynarczyk Piotr🥈, Jędrzejczyk Hubert🥈
Wielkie gratulacje Panowie!!!
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO