Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Popularny Dzień Nauczyciela jest także okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu osiągnęli wyjątkowe sukcesy w pracy dydaktycznej i wychowawczej. W tym roku Nagrodę Dyrektora otrzymali:
p. prof. Barbara Aksman,
p. prof. Grażyna Biela,
p. prof. Sławomir Gajewski,
p. prof. Paweł Handydraj,
p. prof. Paweł Kapica,
p. prof. Joanna Kurpienik,
p. prof. Janusz Pachuta,
p. prof. Małgorzata Panicz,
p. prof. Urszula Sokolińska.
Warto nadmienić, iż
p. prof. Sylwia Wawrzyniak,
p. prof. Paweł Rorat i
p. prof. Dorota Nowerska
(na zdjęciu poniżej)
swoją pracą zyskali uznanie w oczach organu prowadzącego szkołę i otrzymali Nagrodę Starosty Powiatu Radomszczańskiego.
Dziękujemy i gratulujemy naszym nauczycielom!