The Reader 42

Polecamy 42. numer gazetki w języku angielskim The Reader. Wystarczy kliknąć w ten LINK, żeby zapoznać się z tekstami autorstwa uczniów naszej szkoły. 26 stron, na których m.in. jak się nie dać marazmowi w czasie koronawirusa, sztuka starożytnych Egipcjan, porady jak napisać artykuł, garść autorskich wierszy, Natalie Dormer, przepisy na pyszne dania oraz wiele innych tematów.
Gwarantujemy czystą przyjemność z czytania po angielsku :)
Enjoy!
Natalia Król, Agnieszka Łęgowik, Aleksandra Więcek