SUKCES UCZNIÓW II LO W KONKURSIE PRODUKCIK 2021

Uczniowie z II LO w Radomsku, prowadzący firmę Zaplątani zajęli trzecie miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2021!
Firma ZAPLĄTANI zajmuje się haftem na torbach, T-shirtach.

"Finał konkursu Produkcik 2021 był bardzo ekscytujący. Nasze miniprzedsiebiorstwo - Zaplątani rywalizowało w nim z 19 innymi miniprzedsiębiorstwami, w skład których wchodziły także te z II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku. Jest nam niezmiernie miło, że zajęliśmy 3 miejsce i nasza działalność została doceniona przez komisję konkursową. Mimo wielu przeciwności związanych z pandemią wirusa COVID-19 nie poddaliśmy się i dążyliśmy do naszych celów. Chcemy z tego powodu podziękować Pani Profesor Sylwii Wawrzyniak, która nas wspierała i pomagała w ciągłym rozwoju, a także naszym klientom, bez których działalność Zaplątanych nie byłaby możliwa. Spełniliśmy nasze marzenia i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli możliwość utworzenia własnej firmy".
Zaplatani2lo

Gratulujemy SUKCESU miniprzedsiębiorstwu ZAPLĄTANI (Zuzia Konopka, Kasia Surmacka, Ania Krawczyk, Faustyna Czapla, Klaudia Dratwińska, Karolina Węgrzyńska, Damian Bus i Wojtek Kolasa — wszyscy z klasy 2Dg) oraz ich opiekunowi Pani prof. Sylwii Wawrzyniak.