PODSUMOWANIE KLASYFIKACJI KLAS I i II W ROKU SZKOLNYM 2020/21

W tym roku szkolnym aż 96 uczniów otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem!
GRATULACJE ! 

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Marlena Barańska II Eg — 5,67
Zuzanna Konopka II Dg — 5,40
Bartosz Rusin II Cg — 5,33
Szczegółowe zestawienie w rozwinięciu.
 
 
 

Klasy I
Klasa I A — średnia klasy — 4,04
Julia Nowicka — 5,13
Dominik Madej — 4,93
Wiktoria Więcek — 4,87
Klaudia Pawełczyk — 4,80
Marta Ścisłowska — 4,80

Klasa I B — średnia klasy — 4,35
Kucharska Klaudia — 5,07
Sokołowska Julia — 5,07
Jaguścik Marta — 5,0
Jurczyk Artur — 4,93
Piotrowska Natalia — 4,79
Bąkowicz Karolina — 4,8
Malej Aleksandra — 4,8

Klasa I D — średnia klasy — 4,23
Cyprian Oziębała — 4,93
Martyna Kurzacz — 4,87
Alicja Kapuścińska — 4,80
Kacper Kurowski — 4,80

Klasa I E — średnia klasy — 4,63
Amelia Sujata — 5,13
Adrianna Grobel — 4,87
Paulina Klekowska — 4,87
Aleksandra Saj — 4,87
Kacper Guziak — 4,86
Zuzanna Koch — 4,80
Sandra Kułak — 4,80
Kinga Pikiel — 4,80
Agnieszka Twardowska — 4,79

Klasy II
Klasa II A/C — średnia klasy — 4,16
Julita Kot — 4,86
Aleks Powroźnik — 4,83
Patrycja Ciesielska — 4,79
Sylwia Dryja — 4,79
Paulina Fila — 4,79
Patrycja Kukulska — 4,79

Klasa II Ag — średnia klasy — 3,79
Julia Piszczała — 4,88
Patrycja Szczygłowska — 4,88
Sandra Tokarska — 4,88
Weronika Miśkiewicz — 4,86

Klasa II B – średnia klasy — 4,24
Amelia Strzebiecka — 5,00
Natalia Gonera — 4,86
Ewelina Węgrzyńska — 4,79

Klasa II Bg — średnia klasy — 4,31
Julia Gąsiorowska — 5,10
Zuzanna Jędrzejczyk — 5,10
Paulina Stachurska — 5,10
Julia Kilian — 5,00
Kacper Kardas — 4,90
Wiktoria Kucharzewska — 4,80
Daria Olejnik — 4,80
Aleksandra Wideryńska — 4,78

Klasa II Cg — średnia klasy — 4,11
Bartosz Rusin — 5,33
Weronika Nowicka — 5,22
Aleksandra Mazik — 5,.11
Kamila Krawczyk — 5,11
Oliwia Wożniak — 5,00
Piotr Kempa — 4,89
Oliwia Szczepaniec — 4,89
Magdalena Pękala — 4,78

Klasa II D — średnia klasy — 4,30
Adrianna Klimek — 5,08
Olga Gaik — 5,00
Tomasz Zawada — 5,00
Julia Kiełbik — 4,92
Julia Szewczyk — 4,92
Karolina Woch — 4,92
Wiktor Wodo — 4,92
Natalia Kosmala — 4,77

Klasa II Dg — średnia klasy — 4,27
Zuzanna Konopka — 5,40
Dawid Jasiorowski — 5,20
Katarzyna Surmacka — 5,11
Kacper Kowalczyk — 5,10
Damian Bus — 5,00
Karolina Węgrzyńska — 5,13
Faustyna Czapla — 4,90
Julia Jasnos — 4,90
Kamil Lesiński — 4,80
Hubert Olczyk — 4,80
Jakub Ratecki — 4,80
Adrian Gliźniewicz — 4,78

Klasa II E — średnia klasy — 4,13
Aleksandra Stanikowska — 5,21
Ewelina Koćwin — 5,14
Milena Tomalka — 5,07
Marcelina Wośko — 5,00
Filip Ciszewski — 4,93
Adam Fras — 4,93
Weronika Borek — 4,92
Oliwia Broniszewska — 4,86
Hanna Zając — 4,79

Klasa II Eg — średnia klasy — 4,43
Marlena Barańska — 5,67
Natalia Cyran — 5,11
Olga Stępień — 5,11
Olga Andrysiak — 5,00
Emilia Ołoszczyńska — 5,00
Aleksandra Arwar — 4,89
Klaudia Kawecka — 4,88
Kacper Kubik — 4,88
Zofia Zięba — 4,78
Oliwia Bałecka — 4,75
Natalia Grzejszczak — 4,75
Julia Suska — 4,75

Opracowanie: Sylwia Wawrzyniak

             

         


  „EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO