PRZYSZEDŁ CZAS POŻEGNANIA

W piątek żegnaliśmy odchodzącego na emeryturę pana profesora Janusza Pachutę.
Będziemy Cię wspominać, jako tego który nas wspierał, pełniąc funkcję wicedyrektora Liceum Baczyńskiego. Cierpliwego nauczyciela matematyki i informatyki, profesjonalisty. Wychowawcy wielu pokoleń młodzieży, otwartego na jej problemy i niezrównanego organizatora górskich wypraw. Nie raz bez wahania poświęcałeś swój wolny czas, by wspierać inicjatywy innych i pomagać w sprawowaniu opieki nad młodzieżą podczas wycieczek. Niestrudzenie pomagałeś nam w drukowaniu świadectw i wszystkich zawiłościach technicznych. Zawsze opanowany i zdystansowany do życia.
Szanowny Panie Profesorze, Drogi Januszudziękujemy za wszystko!

Wdzięczni za wspólnie spędzone lata
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
oraz uczniowie