WYNIKI MATURY 2021

Z GRATULACJAMI DLA MATURZYSTÓW
I POD ROZWAGĘ DLA KANDYDATÓW (ABSOLWENTÓW ÓSMYCH KLAS)

W tym roku tzw. zdawalność wyniosła u nas 95,45% i jest najwyższa w mieście! Wyniki tegorocznej matury ogłoszone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną jednoznacznie świadczą, że nasza szkoła uzyskała ze WIĘKSZOŚCI przedmiotów lepsze wyniki od średnich w powiecie, w okręgu łódzkim i średnich krajowych (patrz diagram poniżej). Diagram przedstawia wyniki egzaminów pisemnych absolwentów II LO z przedmiotów obowiązkowych i z przedmiotów dodatkowych (najliczniej wybieranych!) na tle średnich powiatowych, wojewódzkich i krajowych.

Gratulujemy Naszym Absolwentom 👩‍🎓👨‍🎓 i życzymy Wam dostania się na wymarzone uczelnie — a Tym, którym nie powiodło się w pierwszym terminie życzymy więcej szczęścia i opanowania na poprawce!!!