PANI PROFESOR NA MEDAL!

Z satysfakcją chwalimy się, że pani prof. Renata Langier została odznaczona przez Polskie Towarzystwo Chemiczne Medalem im. Zofii Matysikowej.
Medal im. Zofii Matysikowej przyznawany przez Sekcję Dydaktyczną Polskiego Towarzystwa Chemicznego za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz zaangażowanie w popularyzację chemii. Nagrody przyznawane są od 2008 r. przez Sekcję Dydaktyczną Polskiego Towarzystwa Chemicznego za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, popularyzację wiedzy chemicznej, rozwijanie innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz aktywną działalność na rzecz edukacji chemicznej.
Pani prof. Renata Langier jest pierwszą nauczycielką w historii radomszczańskiego szkolnictwa, która otrzymała tak prestiżową nagrodę.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!