TROPEM HISTORII. SPRAWDŹ SIĘ!


Stare porzekadło mówi, że w każdej opowieści jest ziarno prawdy.

Czy myślałaś, myślałeś kiedyś, skąd autor książki bierze swoje pomysły, albo dlaczego ten serial fajnie się ogląda? A jak wciąga! No właśnie!


Może pisarz patrzy na Ciebie z przymrużeniem oka i wciska Ci jakąś prawdziwą historię w nowej szacie, choćby fantasy? A Ty mu wierzysz, że on to wszystko sam wymyślił!

Sprawdź go w naszym konkursie!

Tu nie dyskutujemy o gustach, o czym jest wybrana przez Ciebie książka, ale chętnie poznamy Twoją umiejętność „złapania autora za rękę”. I chętnie poznamy sposób, w jaki to zrobisz.

Jeżeli masz w sobie żyłkę prawnika, zacięcie dziennikarza śledczego, naturę poszukiwacza, lubisz eksperymentować ze sztuką, pociąga Cię technika komputerowa, wreszcie chcesz sam się sprawdzić – to ten Konkurs jest dla Ciebie!

TROPEM HISTORII - regulamin konkursu


             

         


  „EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO