STUDIA W J. NIEMIECKIM i ANGIELSKIM na UNIWERSYTECIE EUROPEJSKIM VIADRINA

Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą zaprasza na Polski Dzień Informacyjny 11.12.21 (sobota), który odbędzie się ONLINE w godzinach 9.15 – 11.30.

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Niemczech po niemiecku lub po angielsku zapraszamy do kontaktu mailowego z Panią Karoliną Ochniowską. Wystarczy wysłać prośbę o rejestrację na to wydarzenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W czasie trwania Polskiego Dnia Informacyjnego można wybrać jeden z warsztatów, który przybliży Wam jeden z kierunków studiów:

W języku niemieckim: Deutsch – Polinisches Jurastudium lub Interkulturelle Germanistik

W języku angielskim: Cultural and Social Studies lub International Business Administration

Warto wziąć udział nawet, jeśli matura i wybór studiów dopiero za rok lub dwa.


             

         


  „EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO