British Council – drugi test online

21.11.21  uczniowie II LO ponownie wzięli udział w standaryzacji testu przygotowanego przez British Council. Nowa grupa 12 chętnych uczniów z różnych klas, na różnym poziomie przystąpiła do drugiego testu ONLINE. Uczniowie ponownie zmierzyli się z testem sprawdzającym umiejętność słuchania i czytania w j. angielskim, wspomagając tym samym British Council w zakresie sprawdzania prawidłowości budowy testów. W zamian już wkrótce otrzymają informację nt. własnego poziomu językowego.

Dziękujemy za udział.

Logo BIP w kształcie flagi Polski z napisem        Klauzula informacyjna RODO